Logo Humaniora Color SVG
Terug naar alle nieuwsberichten

De week van de mobiliteit

Datum: 17-09-2023 | 21:41

18 tot 22 september | De week van de mobiliteit

De leerlingen van 4 Sport zetten zich volgende week in voor de Week van de Mobiliteit. 

Kom je van maandag 18 tot en met vrijdag 22 september te voet of met de fiets naar school dan bekom je een volle spaarkaart. Deze geeft je vrijdag recht op een smakelijke beloning! 🤩

Woon je verder van school? Laat je dan afzetten aan de markt of sporthal en kom dan verder te voet naar school. 👍🏻

Zorg voor je veiligheid! Draag een helm en/of een fluovestje. Kies de veiligste weg. Zorg dat je fiets in orde is. ☑️

Wie dagelijks naar school fietst, moet soms weleens door een regenbui, tegen de wind opboksen of de bijtende kou trotseren. Door weer en wind fietsen is soms een uitdaging, maar tijdens deze week van de mobiliteit zijn onze leerlingen extra geëngageerd 🤜 Benieuwd hoeveel leerlingen morgen een volle spaarkaart kunnen laten zien 🚲.

En jawel hoor, er werden vrijdag massaal veel beloningen uitgedeeld. We zijn trots op onze leerlingen en het feit dat er zoveel dagelijks met de fiets of te voet naar school komen. Samen dragen we een steentje bij aan het milieu.

Gelijkaardige berichten

Amizant

Lees meer

Grootouderdag

Lees meer

Simon Gronowski

Lees meer