Logo Humaniora Color SVG
Terug naar alle nieuwsberichten

Wat na de tweede graad?

Datum: 24-04-2024 | 23:52

24 april | Studiekeuze

Het maken van een juiste studiekeuze is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Gisteren was er nog de infoavond 'Wat na de eerste graad?' waar tal van onze ouders met leerlingen uit het tweede jaar zich konden informeren naar de vele studierichtingen die we aanbieden op onze eigen campus te Stekene. Begin februari bezochten we al met onze richting 4TWa verschillende mogelijke vervolgopleidingen op de weTech Academy. Onze leerlingen van 4SPa waren alvast welkom bij onze collega's van de biobroeders, maar ook de andere Broederscholen zoals de handelschool en de humaniora maakten tijd voor onze leerlingen om ze te helpen bij het maken van een juiste studiekeuze. Niet evident want als leerling worden de keuzes ook moeilijker. Er zijn meer studierichtingen waaruit je kan kiezen, meer pijlers waar je de nadruk op kan leggen en de leerstof wordt er in de meeste gevallen ook niet gemakkelijker op. Vandaar het belang om goed te kiezen vanuit je eigen interesse en inzet.

Bedankt aan iedereen voor de verhelderende uitleg en aan de leerlingen die nog twijfelen en aan hen kunnen we simpelweg het advies geven "toon nu al de inzet en de interesse" en dan kunnen we op basis van die behaalde cijfers op het einde van dit schooljaar het juiste advies geven.

Gelijkaardige berichten

Afscheid 4de jaars

Lees meer

Junior Journalist-wedstrijd

Lees meer

Projectdagen

Lees meer

Uitstap Brussel

Lees meer