Logo Humaniora Color SVG
Terug naar alle nieuwsberichten

Bedrijvenbezoek Niko & Van Hoecke

Datum: 19-04-2023 | 09:02

18 april | Bedrijvenbezoek

Gewapend met het stalen ros gingen onze leerlingen van 4TWa & 4ETa vandaag op bedrijvenbezoek. Om de verschillende doelstellingen te realiseren, is het noodzakelijk om bepaalde leerinhouden eens te vergelijken met de dagdagelijkse realisaties, kennis en noden uit de bedrijfswereld. Een woordje van dank aan beide bedrijven 'Niko' en 'Van Hoecke'. Een leerrijke en bijzonder geslaagde studieuitstap en hopelijk worden onze leerlingen hierdoor nog meer getriggerd want er is een grote vraag naar goed geschoolde werkkrachten.

Gelijkaardige berichten

Projectdagen Hoge Rielen

Lees meer

Projectdagen Maastricht

Lees meer

In de kijker ~ STEM

Lees meer

Projectdagen Den Haag en Leiden

Lees meer