Logo Humaniora Color SVG
Terug naar alle nieuwsberichten

Hogerop samen met SODA

Datum: 23-01-2022 | 21:17

U kent het principe ondertussen wel al. Leerlingen motiveren om in orde te zijn en graag stipt! Dat vraagt wat discipline en de juiste attitude. We belonen dat maar al te graag en het concept van SODAPLUS is duidelijk voor onze leerlingen. Motivatie & beloning, want het is belangrijk dat ze beseffen dat deze pijlers essentieel zijn in de arbeidswereld. Wist je dat je met een soda-attest van onze school tal van voordelen hebt en allerlei dingen kan winnen? Niet enkel op onze school hoor! Heb je je SODA-attest behaald dan is het belangrijk om je met die gegevens te registreren op de website van SODAPLUS... tal van voordelen wachten op jullie. Zoals elk jaar proberen we onze leerlingen te belonen en we hebben al leuke dingen gegeven in het verleden. Tickets voor Crammerock, een taartje aan huis met Danni Heylen van de kampioenen... We hebben al interessante beloningen gegeven, maar in coronatijden zijn er toch duidelijk minder mogelijkheden. We willen dit schooljaar aantonen dat je hogerop kunt geraken met de juiste diploma's en attesten. SODA is de link tussen jou en misschien wel een vakantiejob of een echte job.

Wie won deze unieke belevenis? Hopelijk een motivatie om iedereen hogerop te krijgen. Volgend jaar opnieuw!

Gelijkaardige berichten